Нови пратки

 • Mercedes A 170 CDI Long

  Година: 2004 Менувач: Рачен Километража: 120 000 - 129 999 Гориво: Нафта Регистрација: Македонска Боја: Сива Локација: Скопје, Скопjе Стил…

 • Opel Corsa C 1.7 DTI Isuzu motor

  Година: 2004 Менувач: Рачен Километража: 120 000 - 129 999 Гориво: Нафта Регистрација: Македонска Боја: Сина Локација: Скопје, Скопjе Стил…

 • Peugeot 206 CC 1.6 HDI Cabrio

  Година: 2006 Менувач: Рачен Километража: 170 000 - 179 999 Гориво: Нафта Регистрација: Македонска Боја: Сива Локација: Скопје, Скопjе Стил…

 • VW POLO 1.4 TDI

  Година: 2007 Менувач: Рачен Километража: 130 000 - 139 999 Гориво: Нафта Регистрација: Македонска Боја: Сива Локација: Скопје, Скопjе Стил…

 • VW Golf 6 2.0 TDI Highline 140 ps

  Година: 2009 Менувач: Рачен Километража: 190 000 - 199 999 Гориво: Нафта Регистрација: Македонска Боја: Сива VW GOLF 6 2.0…

 • Toyota Rav 4 2.0 D-4D 4X4

  Година: 2006 Менувач: Рачен Километража: 150 000 - 159 999 Гориво: Нафта Регистрација: Македонска Боја: Сива TOYOTA RAV4 2.0 D-4D…

 • Mercedes E 320 CDI evo

  Година: 2007 Менувач: Steptronic / Tiptronic Километража: 130 000 - 139 999 Гориво: Нафта Регистрација: Македонска Боја: Сива Mercedes Benz…

 • VW Phaeton 3.0 V6 TDI 4 Motion

  11,999.00

  Година: 2005 Менувач: Steptronic / Tiptronic Километража: 180 000 - 189 999 Гориво: Нафта Регистрација: Македонска Боја: Црна VW PHAETON…